FCSB - Rapid, în pericol după ploaia de torțe și scandări rasiste » Cum au  sfidat ultrașii anunțul crainicului
FCSB - Rapid, în pericol după ploaia de torțe și scandări rasiste » Cum au sfidat ultrașii anunțul crainicului

Patronul din Superliga care cere rejucarea derby-ului Rapid - FCSB.  ”Rezultatul a fost viciat!” Exclusiv - Playsport
Patronul din Superliga care cere rejucarea derby-ului Rapid - FCSB. ”Rezultatul a fost viciat!” Exclusiv - Playsport

Cum arată clasamentul după Rapid - FCSB 1-0, la finalul turului din play-off

Cristi Coste scrie de pe „Arenă” cronica derby-ului FCSB - Rapid 3-1. Tavi  Popescu s-a întors la fotbal ca să deraieze trenul lui Mutu! - Fanatik.ro
Cristi Coste scrie de pe „Arenă” cronica derby-ului FCSB - Rapid 3-1. Tavi Popescu s-a întors la fotbal ca să deraieze trenul lui Mutu! - Fanatik.ro

Cum ar putea arăta formulele de start la Rapid - FCSB

Bilete online pentru FCSB - Rapid!

FCSB - Rapid 3-1 | Tripleta Cordea, Compagno și Tavi Popescu, show pe Arena  Națională! Apărarea oaspeților, făcută harcea-parcea | Sport.ro
FCSB - Rapid 3-1 | Tripleta Cordea, Compagno și Tavi Popescu, show pe Arena Națională! Apărarea oaspeților, făcută harcea-parcea | Sport.ro

Faza din Rapid - FCSB care l-a scos din sărite pe fost idol în Giuleşti:  ”Mi-am pus mâinile în cap! Nu credeam că e posibil aşa ceva” | EXCLUSIV
Faza din Rapid - FCSB care l-a scos din sărite pe fost idol în Giuleşti: ”Mi-am pus mâinile în cap! Nu credeam că e posibil aşa ceva” | EXCLUSIV

Rapid - FCSB 2-0 | Echipa lui Mutu a făcut un meci aproape perfect, într-o  atmosferă indendiară - Eurosport
Rapid - FCSB 2-0 | Echipa lui Mutu a făcut un meci aproape perfect, într-o atmosferă indendiară - Eurosport

FCSB - Rapid 3-1. Roș-albaștrii înscriu două goluri în minutele de  prelungire și câștigă partida. Ianis Stoica obține penalty-ul transformat  de Florin Tănase și mai apoi marchează la ultima fază - Playsport
FCSB - Rapid 3-1. Roș-albaștrii înscriu două goluri în minutele de prelungire și câștigă partida. Ianis Stoica obține penalty-ul transformat de Florin Tănase și mai apoi marchează la ultima fază - Playsport

Rapid a umilit-o pe FCSB și a stabilit un record

A venit nota de plată după incidentele de la meciul FCSB – Rapid! Amenzi și  interdicții pe stadioane
A venit nota de plată după incidentele de la meciul FCSB – Rapid! Amenzi și interdicții pe stadioane

90% încă luați alocație”. Bannerele afișate în FCSB - Rapid | Sport.ro

REZUMAT | FCSB - Rapid 3-1. Victorie mare pentru roș-albaștri, meci mare  făcut de Tavi Popescu - YouTube
REZUMAT | FCSB - Rapid 3-1. Victorie mare pentru roș-albaștri, meci mare făcut de Tavi Popescu - YouTube

FCSB - Rapid 1-5. Giuleştenii au avut mers de TGV

REZUMAT | FCSB - Rapid 3-1. Nebunie de derby. Tănase a reușit dubla,  penalty, eliminare Morais - YouTube
REZUMAT | FCSB - Rapid 3-1. Nebunie de derby. Tănase a reușit dubla, penalty, eliminare Morais - YouTube

U16 | FCSB - RAPID 0-3 - FC Rapid 1923

Miza ascunsă a derby-ului FCSB - Rapid: trece București peste Cluj și  Craiova?
Miza ascunsă a derby-ului FCSB - Rapid: trece București peste Cluj și Craiova?